O nás

 

Jsme firma zabývající se pěstěním, prodejem a distribucí čerstvých hub. Dále také výrobou a prodejem substrátů pro pěstování žampionů a hlívy ústřičné. Pěstební činnost započala již roku 1999 v Dubnici u Krnova. Následně ve Skalách, Horním Městě a Lichnově u Bruntálu. Naší hlavní provozovnou je nově vybudovaná pěstírna v Rýmařově a disribuční sklad Rýmařov. Z těchto provozoven jsou čerstvé houby expedovány přímo k našim odběratelům.

Již několik let jsou naše pěstírny držitelem cetifikace GLOBAL G.A.P pro zajištění větší bezpečnosti a stadardů kvality.

Od roku 1999 dodáváme čerstvé houby na velkoobchody po celé ČR, Německa, Rakouska a na Slovensko. Zajišťujeme dodání čerstvých hub od samotného sběru a nejrychlejší cestou na místo určení. Tím je zajištěn hlavní předpoklad pro vyšší kvalitu a spokojenost zákazníka. 

Dnes pro naše odběratele vyprodukujeme a chladírenskými vozy distribuujeme 1200-1500 tun hub ročně. Zaručejeme prvotřídní kvalitu, dodání zboží a balení dle specifických požadavků zákazníka. Čerstvé houby doručíme na určené místo ve smluvený čas.

I při dodržení těchto provozních standardů jsme schopni odběrateli nabídnout konkureční ceny. Při vašem zájmu o nacenění dodávky neváhejte kontaktovat prodejní oddělení. Tel.: 608 709 749

 

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek