O nás

 

Jsme firma zabývající se pěstěním, prodejem a distribucí čerstvých hub. Dále se zabýváme také výrobou a prodejem substrátů pro pěstování žampionů a hlívy ústřičné. Pěstování žampionů v naší první žapionárně začalo roku 1999 v Dubnici u Krnova. Následně ve Skalách, Horním Městě a Lichnově u Bruntálu. Naší hlavní provozovnou je nově vybudovaná pěstírna v Rýmařově a disribuční oddělení Rýmařov. Z těchto provozoven jsou čerstvé houby distribuovány přímo k našim odběratelům.

 

Od roku 1999 dodáváme čerstvé houby na velkoobchody po celé ČR, do Německa, Rakouska a na Slovensko.
Umíme bezkonkurenčně docílit nejefektivnějšího dodání čerstvých hub od samotného sběru k dodání odběrateli. Tím je zajištěn hlavní předpoklad pro nejvyšší kvalitu zboží. Čerstvost a kvalita hub při našich dodávkách je tím nesrovnatelně vyšší než na pultech supermarketů, kdy uplyne i několik dní od sběru v poměrně vzdálených pěstírnách v zahraničí přes centrální sklady supermarketů a teprve následným dodáním na pult obchodu. Dříve manipulace blížící se k časovému úseku pěti dní dokonce obchod s houbami ani neumožňovala. Dnes je tomu jinak. Řetězce pro zákazníka datum sběru a spotřeby u čertvých hub raději neuvádějí a houby zavírají do uzavřených nevhodných obalů.


Dnes pro naše odběratele vyprodukujeme a chladírenskými vozy distribuujeme 1200-1500 tun hub ročně. Zaručejeme prvotřídní kvalitu, dodání zboží a balení dle specifických požadavků jednotlivého odběratele. Dle požadavku zákazníka dodáme zboží na určené místo ve smluvený čas.

I při dodržení těchto provozních standardů jsme schopni přizpůsobit cenu dodaného zboží dle požadavku. Při vašem zájmu o nacenění dodávky neváhejte kontaktovat prodejní oddělení. Tel.: 608 709 749

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek